doprava a platba po Čr

 
 
 

Doprava a platba po ČR

Dopravu zboží na dodací adresu objednatele (kupujícího) zabezbečuje provozovatel (prodávající) inernetového obchodu CORNiCO.cz  eShop smluvními partnery - dopravci

1. Balík do ruky (Česká pošta)

Vámi objednané zboží Vám doručíme prostřednictvím smluvního partnera České pošty a její doručovací služby "Balík do ruky", kdy si objednatel (kupující) může vybrat, upravit způsob nebo čas doručení. Česká pošta Vás informuje o doručení balíku prostřednictvím telefonu (sms zprávou), nebo e-mailem již v den převzetí Vaší zásilky. Ve vybraných lokalitách ČR je možnost odpoledního doručování, které Vám doručovatel telefonicky oznámí. Pohyb balíku můžete on-line sledovat v sýstemu Track and Trace (kliknutím na předchozí odkaz) na stránkách České pošty. V případě nezastižení adresáta, je možnost vyzvednutí balíku na poště, která je nejblíž bydliště adresáta.
Cena dopravy "Balík do ruky do 30 kg":
* balík do 30 kg s hodnotou objednávky do 250 Kč s DPH: cena 120 Kč za poštovné + 80 Kč za balné = 200 Kč s DPH za každý takový balík (jedná se o balík do hmotnosti 30 kg, délka balíku nepřesahuje 180 cm nebo součet všech tří rozměrů nepřesahuje 240 cm). 
* balík do 30 kg s hodnotou objednávky nad 251 Kč s DPH: cena 120 Kč s DPH za poštovné za každý takový balík (jedná se o balík do hmotnosti 30 kg, délka balíku nepřesahuje 180 cm nebo součet všech tří rozměrů nepřesahuje 240 cm). 

2. Balík Nadrozměr (Česká pošta)

V případě nadrozměrné objednávky Vám zboží na paletě doručíme prostřednictvím smluvního partnera České pošty a její doručovací služby "Balík Nadrozměr", kdy si objednatel (kupující) může vybrat, upravit způsob nebo čas doručení. Česká pošta Vás informuje o doručení palety se zbožím prostřednictvím telefonu (sms, telefonát), nebo e-mailem již v den převzetí Vaší zásilky. Pohyb palety můžete on-line sledovat v sýstemu Track and Trace (kliknutím na předchozí odkaz) na stránkách České pošty. V případě nezastižení adresáta, je možnost vyzvednutí palety na depu České pošty, která je nejblíž bydliště adresáta.
Cena dopravy "Nadrozměr paletou":
* doprava "Nadrozměr paletou" cena: 800 Kč s DPH (paleta do hmotnosti 800 kg, rozměr  palety 120 × 80 cm, 120 × 100 cm).

Platební podmínky:
- hotově při převzetí zásilky (dobírka, platba v momentu převzetí od přepravce)
- bankovním převodem na FA (pro smluvní partnery, po předchozí domluvě)
- bankovním převodem na předfakturu (100 % hodnoty objednávky, po předchozí domluvě)
- platební kartou (při platbě u osobního převzetí zboží v centrále v Hranicích, nebo v kanceláři V Praze)

Oblasti dodání:
 Objednávky realizované přes náš CORNiCO.cz eShop dodáváme automaticky jen po území České republiky. Systém v našem CORNiCO.cz eShopu je nastavený podle podmínek našich smluvních partnerů (termíny dodání,způsoby dodání, způsoby platby za zboží atd.) pro území České republiky.

Objednávky s místem dodání mimo Českou republiku, budou řešeny individuálně po dohodě s objednavatelem o způsobu, čase dodání a zaplacení za objednané zboží.

Tyto podmínky a ceny nabývají platnosti a účinnosti od 25.05.2018 a plně nahrazují předchozí podmínky a ceny. Provozovatel si vyhrazuje právo změnit podmínky a ceny i bez předcházejícího upozornění.