kdo jsme

 
 
 

Kdo jsme:

CORNiCO Company, s.r.o. je česko-slovenská obchodní společnost, která od roku 2002 působí na českém trhu v potravinářském odvětví zvaném FUN FOOD – zábavní občerstvení. Historie podnikání sahá už do roku 1991, od něhož na slovenském trhu působí CORNiCO Company, s.r.o. SK.

Předmětem obchodní činnosti CORNiCO Company, s.r.o je prodej surovin, obalů a doplňků na výrobu: POPCORN, ledová tříšť a zmrzlina, chlazené a horké nápoje, palačinky a vafle, a dalších FUN FOOD produktů.  Na výrobu těchto produktů nabízíme prodej a pronájem gastro strojů a zařízení, samozřejmostí je poskytovaný záruční i pozáruční servis. Servis pro nás nejsou pouze stroje, ale také služba zahrnující poradenství, konzultace a školení výrobního a prodejního personálu.  

Naši zákaznickou strukturu tvoří kina a multikina, sportovní stadiony a arény, HOREKA (hotely, restaurace a kavárny), ZOO a cirkusy, další provozovatelé zábavných akcí. Naši zákazníci jsou i koneční spotřebitelé, kteří si rádi dopřejí sladkou či slanou pochoutku. 

 

Produkty a stroje dovážíme z více než 15 světových zemí z 3 kontinentů, mimo jiné Francie, USA. Právě na produkty americké společnosti GOLD MEDAL Products, která je jedním z největších producentům v oblasti FUN FOOD disponuje naše společnost autorizovaným obchodním zastoupením a exkluzivitou na českém a slovenském trhu. Zastupujeme i další významné světové FUN FOOD společnosti.

CORNiCO Company, s.r.o. je zakládajícím členem nezávislého evropského fóra „EUROPEAN FUN FOOD FORUM“, které asociací firem z 11 evropských států v oblasti FUN FOOD (zábavní občerstvení).

Komplexnost naší produktové nabídky, dlouholeté zkušenosti, přímé obchodní kontakty a zastoupení, servisní zázemí a flexibilita, profesionalita a ochota našeho pracovního týmu je zárukou spolehlivosti a stability pro našeho zákazníka či obchodního partnera.

 

Peter Magula & Norbert Vincze & Rastislav Sič

vedení společností CORNiCO v ČR a SR