KARIéRA U NáS

Kariéra v naší společnosti

(vloženo 14.11.2018)
Hledáme nového kolegu do našeho pracovního kolektivu:

Z důvodu rozšíření našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici skladník / řidič pro rozvoz zboží. Jeho úkolem bude standardní práce ve skladu a zároveň rozvoz zboží našim smluvním obchodním partnerům.

Pracovní náplň

  • Práce ve skladu se zbožím / balení zboží na zaslání zákazníkům
  • Příjem / výdej zboží
  • Rozvoz zboží dodávkovým autem našim smluvním partnerům po území celé ČR

Požadavky

  • SŠ vzdělání, praxe se skladovým hospodářstvím výhodou
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Oprávněný pro práci s vysokozdvižným vozíkem výhodou (není podmínkou)
  • Smysl pro týmovou práci
  • Flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, aktivní přístup k práci

Možný nástup

  • Ihned

Nabízíme

  • Perspektivní práci v dynamicky rozvíjející se firmě
  • Práci se zajímavými zákazníky
  • Možný profesní růst
  • Vysoká míra odpovědnosti a seberealizace
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Firemní benefity

Kontakt